За ранковою онлайн-кавою з Анастасією Площинською, адвокаткою, виконавчою директоркою ГО “Подільська правова ліга” ми говорили як юридично правильно працювати громадським організаціям і благодійним фондам під час війни.
Експертка Мережі хабів розповіла як проводити збір благодійних коштів готівкою. Дізнавалися що варто робити і що – не можна, щоб не наступати на граблі та не мати проблем зі звітністю.
“Якщо ви купуєте товари – завжди зберігайте всі документи, квитанції та чеки, робіть фотозвіти з передання допомоги”, – наголосила Анастасія.
Учасники зустрічі отримали зразки документів та посилання на корисні ресурси, що можуть заощадити час і полегшити роботу.
Онлайн посиденьки організовує Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» за підтримки НУО “Сучасний Формат” у рамках проєкту «Голоси громад в умовах війни», що фінансується National Endowment for Democracy.
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/378705437_609802621361620_8832249176558116588_n-1024x558.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/378816460_609802644694951_8668316669718269170_n-1024x576.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/378824224_609802694694946_2080139353358017234_n-1024x632.jpg)