skip to Main Content

Від комунікації до успішного проекту. 8-ма Школа позитивних змін

12-13 лютого 2019 року у м. Дніпро в Центрі «Тамариск» було проведено тренінг «Ефективні комунікації в громаді» в рамках 8-ої Школи позитивних змін. Участь у тренінгу взяли 20 громадських організацій з Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської та підконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

Що ж таке комунікація та у чому її важливість? Комунікація – це основа будь-якої справи та ініціативи, навіть суспільного життя. Так, через появу перших «інструментів» комунікації створювались сім’ї, згодом громади потім держави. Сьогодні же успішна комунікація – запорука реалізації будь-якого комерційного чи громадського проекту.

Отже, у ці два цікавих та у деякій мірі складних дні учасники Школи розглядали комунікацію у двох вимірах міжособистісному та колективному (комунікація в громаді). Деталізоване вивчення цих категорій комунікації та інструментів у майбутньому має дозволити громадським організаціям якісно вибудовувати особистісні та колективні комунікаційні стратегії.

Окремо, було розглянуто комунікації з організаціями громадянського суспільства, представниками цільових аудиторій, колегами, волонтерами, партнерами, донорами тощо.

Учасники відзначили, що особливо цікавою інформацією були техніка активного слухання, двосторонньої комунікації та конструктивного зворотного зв’язку. Акцент тренінгу був направлений на практичне відпрацювання комунікаційних інструментів, які у подальшому будуть допомагати встановлювати якісний контакт з різними людьми та досягати результату.
8-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських  і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

Автор: Тамариск
Back To Top