skip to Main Content

Студентство Дніпра знайомилось з громадським сектором міста

Завершився навчальний курс лекцій «Громадянська освіта» в рамках проекту «Активно долучаємось до позитивних змін у країні» для студентської молоді міста Дніпра у якому прийняли участь студенти Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій та Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона.

60 студентів отримали теоретичні та практичні знання про сутність громадянського суспільства, діяльність громадських організацій, соціальний капітал, гілки влади в Україні, структуру центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, принципи їх діяльності, повноваження, принципи формування Державного і місцевих бюджетів, а також можливість отримання фінансування для своєї ідеї з використанням інструменту «бюджет участі».

Під час навчання учасники отримали змогу поспілкуватися із лідерами провідних громадських організацій Дніпропетровської області, які презентували свої досягнення та відповіли на питання учасників (ГО «Дніпровські гуманітарні ініціативи», ГО «Квітка душі», ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»).

У ході навчання було використано настільну гру «Світ громад». Завдяки цій грі, учасники на практиці використали отримані знання щодо виборів у громадян, використання комунального майна, важливості розвитку малого бізнесу, об’єднання влади, бізнесу та громадськості для вирішення суспільних проблем, підтримки вразливих верств населення, чесної сплати податків та контролю за використанням бюджетних коштів.

Проект «Активно долучаємось до позитивних змін у країні» реалізується в рамках програми «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Автор: Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск"
Back To Top