skip to Main Content

Про успіхи та плани дій ПВУ на 2018-2020 роки дискутували за львівською кавою

146 млн. грн. економії для Львова за перше півріччя! Це результат лише однієї впровадженої ініціативи “Партнерства “Відкритий Уряд” (ПВУ).
Про успіхи та плани дій на 2018-2020 роки сьогодні, 18 липня за львівською кавою говорили Центр “Жіночі перспективи” на відкритій дискусії за підтримки ПРООН.

«Партнерство «Відкритий Уряд» це багатостороння міжнародна ініціатива, покликана об‘єднати зусилля урядів та громадянського суспільства задля впровадження позитивних змін. «Зараз ми маємо унікальну можливість, – зазначила Любов Максимович, голова ГО «Центру «Жіночі перспективи», – проголосувати і визначити пріоритетні заходи для їх впровадження в Україні впродовж 2018-2020 років».

Чому важливо проголосувати і як це зробити? Що таке «Партнерство «Відкритий Уряд»? Як сьогодні можна формувати порядок денний реформ в Україні?, – на цьому детальніше зупинилася Ірина Трохим, менеджер проектів Центру «Жіночі перспективи». Покрокова інструкція голосування розміщена на сайті нашого Центру http://women.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/07/Krok-2.pdf, – зазначила п.Ірина».

Про успішні практики впроваджених Ініціатив “Партнерство “Відкритий Уряд” розповіли запрошені експерти.  Так, про Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи) говорила Оксана  Адамик, заступниця начальника управління – начальник відділу діловодства та документообігу адміністративного управління апарату ОДА. Голова Бюджетної Комісії ЛМР Вікторія Довжик поділиласть результатами запровадження Єдиної системи відкритих бюджетів. Про Систему електронних публічних закупівель “ProZorro” розповів голова правління ГО  “Центр громадського моніторингу та досліджень“ Мирослав Сімка. А Голова Правління Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» Наталія Андрусевич закцентувала увагу на доступі до екологічної інформації.

Дискусію за кавою організував Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в рамках проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці». В межах цього проекту впродовж липня – вересня 2018 року у Львівській, Волинській, Закарпатській, Хмельницькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях відбудеться ще низка заходів для громадських активістів, бізнесу, представників влади, ЗМІ у партнерстві з ОМГО «Волинський Інститут Права» (м.Луцьк), Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) та ГО «Подільська правова ліга» (м.Хмельницький).

Автор: Надія Костіна
Back To Top