Члени Мережі хабів громадянського суспільства 11-12 серпня з’їхалися з різних куточків України, щоб поговорити про минуле, теперішнє і майбутнє, співпрацю та вивчення уроків.
Активно спілкувалися в групах і презентували напрацювання. Разом будували амбітні плани у подальшій діяльності та ділились ідеями. Креативили, уявляючи майбутнє Мережі, якою вона буде в серпні 2025 року. Ділилися чого хочемо і яким чином будемо цього досягати.
Під час створення колажів використовували все, що було під рукою: журнали з картинками, маркери, ножиці, клей і навіть писали вірші.
З нами два насичені дні працювали: Оксана Косенко, координаторка проєкту розвитку громадянського суспільства, та Айдер Халілов, експерт ПРООН із стратегічного розвитку громадянського суспільства.
Захід відбувся за підтримки ПРООН в Україні.
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366748965_592361443105738_6718690888834263469_n.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/365270298_591855729822976_5925601741463892973_n-1.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/365228193_591855696489646_1884748954878680168_n-1024x683.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366247234_591855866489629_7513132979363209049_n-1.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/365931628_591855876489628_8335596444686361437_n-1.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/365491490_591855923156290_8083711575248593694_n-1.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366379042_591855689822980_2641630494581979864_n-1.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366709704_592361459772403_4965339789265741945_n.jpg)
![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_4586-scaled.jpg)