skip to Main Content

Тренінг «Фандрейзинг для ОГС, або де брати ресурси для реалізації ідеї»

30
Січ 19
Початок:
09:00
Місце проведення: м. Рівне

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» оголошує набір учасників на тренінг «Фандрейзинг для ОГС, або де брати ресурси для реалізації ідеї», який відбуватиметься в Рівному 30 січня 2019 року.

Під час заходу тренер розповість про повний цикл фандрейзингу – від ідеї до результату. Особливу увагу буде приділено практичним аспектам. Так, у програмі передбачене обговорення лайфхаків при проведенні фандрейзингових кампаній, а також цікава ділова гра.

До участі в навчанні запрошуємо активістів, представників ініціативних груп, громадських організацій лише з Рівненської області.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації. 7 учасників, які першими зареєструються і відповідно прийдуть на захід, отримають подарунок.

Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – понеділок, 28 січня, до 17:00.

Захід проходитиме в Рівному орієнтовно з 9 до 18 години.

Детальна програма та логістика надсилатиметься лише відібраним учасникам.

Участь у навчанні – безкоштовна.

Організатори забезпечують проїзд (відшкодовується за лише наявності квитків) та харчування, а також навчальні матеріали.

Якщо у Вас виникають додаткові питання, пишіть електронну адресу організації: cvurivne@gmail.com, або телефонуйте: 067 356 48 47.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, заповніть, будь-ласка, анкету.

Тренінг проводитиме РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Back To Top