skip to Main Content

Семінар для представників ЗМІ “Участь внутрішньо переміщених осіб у виборах”

01
Лют 19
Початок:
10:00
Місце проведення: (буде повідомлено зареєстрованим учасникам додатково)
За даними ЦВК, за перші два тижні від початку виборчої кампанії, 1167 виборців з Донбасу та Криму вже змінили місце голосування, щоб обрати Президента 31 березня.
Переселенці становлять 70% виборців, які вже пішли в Реєстр виборців та написали заяву! Водночас Петро Порошенко хоче, щоб на місцевих виборах всі ВПО голосували на Донбасі…
– Як переселенці та мешканці ТОТ можуть проголосувати на загальнодержавних виборах? 
– Чому досі не розглянуто законопроект про участь ВПО в місцевих виборах? 
– Що робить держава для підвищення рівня участі громадян в голосуванні?
– На які особливості законодавства чи чинних процедур потрібно звертати увагу під час висвітлення теми участі ВПО у голосуванні?
Запрошуємо на зустріч-семінар з питань виборчих прав ВПО, що відбудеться 1 лютого з 10:00 до 12:00. Поговоримо про це. Зустріч модеруватиме Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”.
Просимо зареєструватися до 29 січня, щоб ми могли забезпечити місця та ранкову каву! Про місце проведення заходу ми повідомимо зареєстрованим учасникам додатково.

Організатори компенсують транспортні витрати: квитки на поїзд (2 клас Інтерсіті, вагон плацкарт/купе), електронні квитки або квитки із кас на автобус за умови участі у всьому заході. Організтори НЕ покривають інші витрати, пов’язані з участю у заході.

ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»
м.Київ, вул. Саксаганського, 41В, кв. 4. 
тел.: +38 050 477 08 00
Back To Top