skip to Main Content

Тренінг «Захист і підтримка прав дитини у Чернігівській області” відбудеться в Чернігові

25
Лют 19
Початок:
00:00
Місце проведення: м.Чернігів

📣 Громадська організація МАRТ оголошує конкурс на участь у тренінгу «Захист та підтримка прав дитини» для представників місцевих громадських організацій, ЗМІ, соціальних служб та органів місцевої влади, які працюють в інтересах дітей в Чернігівській області.

Участь у тренінгу буде корисна для тих, чия діяльність спрямована на захист прав та інтересів дитини в Чернігівській області, а саме:
• Представників громадських організацій Чернігова і Чернігівської області, які працюють з дітьми і для дітей;
• Індивідуальні експерти та активісти в сфері захисту прав дитини;
• Журналісти, чиї матеріали охоплюють інтереси дитини;
• Працівники соціальних служб;
• Персонал дитячих закладів (школи, інтернатні заклади, дитячі будинки, заклади соціального захисту, пенітенціарні установи і т.п.);
• Представники місцевої влади, державних та місцевого самоврядування установ та організацій, які працюють в інтересах дітей.

Учасники тренінгу отримають спеціальну підготовку щодо концепції прав дитини, аналізу ситуації з дотриманням прав дитини, планування дій та місцевої політики на захист прав дитини.

Тренінг відбудеться з 25 по 28 лютого в м.Чернігові.

Участь безкоштовна!
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця проведення і у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів).

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUde4QZsR0QXELE6C0gd4RfnuDpO7a2GF8l6ZL7RBVXCZ7kg/viewform

Реєстрація триватиме до 20:00 15 лютого 2019 року. ⏳

☎Контакти організаторів для отримання додаткової інформації:
Бурова Руслана тел.+380503833342, Науменко Дмитро тел.+380639949962
E-mail: mart.ngo@gmail.com

Тренінг відбудеться в рамках проекту “Захист прав дитини” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Back To Top