skip to Main Content

Відкриття першого неприватного притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства

31 травня 2018 року завдяки творчій роботі фахівців ВОПО “Джерело надії” та співпраці з донорами й органами місцевої влади в Вінницькій області відбулось відкриття першого неприватного притулку для жінок, які постраждали від домашнього насильства. В закладі жінкам надаватимуть юридичну, соціальну та психологічну підтримку.

Притулок розрахований на 20 місць, і у закладі уже є перші клієнтки. Проблема домашнього насильства є дуже актуальною на Вінниччині. За офіційними даними, лише за перший квартал 2018 року в області зафіксовано майже 4000 звернень щодо домашнього насильства.

На відкриття притулку завітали заступниця Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, народний депутат України Ірина Луценко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної ради Михайло Кременюк, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталія Заболотна, представники Фонду народонаселення ООН в Україні.

Проект реалізовується під патронатом Міністерства соціальної політики України, на підставі Меморандуму про співпрацю Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та Фонду Народонаселення ООН в Україні та за їх фінансової підтримки громадськими організаціями МБФ «Українська фундація громадського здоров‘я» та ВОПО “Джерело надії” в межах проекту UNFPA Ukraine “Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні”.

#ЗаЖиттяБезНасильства

Автор: Даніель Янова, ВОПО "Джерело надії"
Джерело надії
Back To Top