skip to Main Content

Prostir Talks: чим живе третій сектор Дніпропетровщини

15 лютого 2018 року у місто Дніпро завітали представники порталу «Громадський простір» редактор Віталій Ніщименко та журналістка Любов Єремічева.

Візит відбувався в рамках офлайн формату Prostir Talks порталу «Громадський простір» з представниками Клубу позитивних змін. Дніпро був обраний першим містом для такої зустрічі. Участь у зустрічі взяли представники Дніпропетровщини з міст Дніпро, Кривий Ріг, Підгородне, Новомосковськ та села Волоське.
Учасники у неформальній бесіді обговорювали про локальний громадський сектор, перспективи його розвитку та перепони, необхідність об’єднуватись задля досягнення результатів та ділились власним досвідом та ідеями.

Таким чином зустріч мала сфокусувати увагу на тих аспектах, як перспектива розвитку громадсько сектору у Дніпропетровщині та сфокусувати увагу на тих аспектах, що не завжди потрапляють інформаційно до уваги.
Наприкінці зустрічі учасникам був проведений майстер клас як потрібно користуватись ресурсним порталом «Громадський простір» для викладення власної інформації.

Автор: Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск"
Back To Top