skip to Main Content

Підсумковий семінар організацій-грантерів “Обмін успішними практиками”

13 листопада 2018 року у м. Дніпро був проведений підсумковий семінар організацій-грантерів «Обмін успішними практиками» в рамках проекту Центру «Тамариск» «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральній та Східній Україні».

Метою проекту було підвищення спроможності організацій громадянського суспільства, впливати на розвиток місцевих громад, представляти цільові групу і здійснювати демократичні зміни на місцевому рівні. В рамках проекту були проведені тренінги, консультації, комунікативні заходи. Також, на конкурсній основі 10 громадських організацій отримали гранти на реалізацію власних проектів, і сьогодні настав той день, коли кожен із них зміг презентувати результати власної діяльності.

Різноманіття проектів та сфер їх реалізації можна побачити, починаючи із тематики проектів, так:

Благодійний фонд «Фонд громади «Борисфен» займався збереженням екології у Волоській громаді, громадська організація «Флора» із Кропивницького – змушували виконувати зобов’язання місцевої влади під контролем громадськості, ГО «Молодіжна організація «АРТ-МОСТ» із Дніпра просували права людини через серію освітніх заходів та тренінгів «Маркери Серця», а ГО «Український культурний центр» підвищували комунікаційну спроможність громади через проект «Шляхи порозуміння в громаді через ефективну комунікацію людей». ГО «Від мрії до дії» із Новомосковська підвищували дієвість Черкаської ОТГ у Новомосковському районі через освіту з прав людини, ГО «СОЛЯНКА» зі Слобожанського у проекті «Про владу» підвищували обізнаність мешканців про діяльність влади через інформування, ГО «Спілка митців Олександрійщини» розвивали громаду у проекті «Кіноклуб DOCUDAYS UA «Канікули з користю» у ході якого через покази документального кіно піднімались важливі суспільні питання, БО «Вікторія» з Покровська, який у проекті «Адвокація силами рівних» підвищували правову обізнаність населення поважного віку та надавали юридичну консультацію та федерація козацького традиційного мистецтва «СПАС», які проводили освітньо-спортивний табір для молоді Новоолександрівської ОТГ.

Учасники обмінювались досвідом, який накопився під час реалізації проекту. Говорили про успіхі та перепони, про очікування та результат, про сьогодення та майбутнє громадського сектору. Яскраві презентації породжували нові ідеї та віру у майбутнє. Для когось цей проект став першою сходинкою, першим грантовим успіхом, а командний дух грантерів, який сформувався під час спільних заходів в рамках проекту Центру «Тамариск» надав наснаги на нові звершення.

Конкурс проводиться в рамках проекту Центру «Тамариск» «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральної та Східної Україні», який реалізується  за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Автор: Тамариск
Back To Top