skip to Main Content

Опитування: Як виглядатиме світ після COVID-19

Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН спільно з ГО «Інша освіта» запускають дослідження щодо бачення громадян, яким суспільство має бути після пандемії коронавірусного захворювання COVID-19.

Наше уявлення про майбутнє – це не пророцтво чи передбачення, а поєднання різноманітних сподівань, можливостей та побоювань, які формують наше сьогодення. Невизначеність, у якій ми всі ми зараз перебуваємо, змушує нас замислитися про те, що може відбуватися у майбутньому і наскільки світ буде відрізнятися від сьогодення.

Аби з’ясувати, які є можливі шляхи подолання наслідків кризи спричиненої COVID-19, необхідно об’єднати наші зусилля, які б допомогли людям, відповідальним за прийняття рішень, визначити, у якому напрямку потрібно рухатися далі.

Долучитися може кожен із нас. Як? Запрошуємо вас взяти участь у дослідженні, яке проводить Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН спільно з ГО «Інша освіта». Дослідження має на меті з’ясувати, як громадяни бачать відбудову суспільства і що можна робити по-іншому в часи кризи та невизначеності через пандемію коронавірусу.

Опитування відбувається за методологією мікронаративів: ми збираємо історії і думки людей у вільній інтерпретації (ніякої «експертної» думки).

Ваша історія надзвичайно важлива – розкажіть, яким ви бачите майбутнє!

Участь у дослідженні є анонімною та займе менше 15 хвилин.

Для участі в дослідженні просто перейдіть за цим лінком.

Автор: Сайт Програми розвитку ООН в Україні
COVID-19коронавірусмайбутнєПРООН
Back To Top