skip to Main Content

На Кіровоградщині жителі громад розповіли про свій досвід користування електронними сервісами

Понад 200 осіб в 4-х громадах області взяли участь в опитуванні про досвід користування електронними сервісами і послугами. 

Опитування проводились у жовтні цього року онлайн і наживо біля установ надавачів послуг (ЦНАП, виконавчих органів соціального захисту населення, органів реєстрації актів цивільного стану, селищних/сільських рад).

Наші агенти  зібрали цінні відгуки, про досвід користування електронними  послугами.  Що є надважливим для подальшого їх вдосконалення і розширення переліку послуг доступних онлайн. А також опитування дозволяє  з’ясувати  рівень обізнаності жителів громад у користуванні е-сервісами   аудиторії.

Опитування відбулись в Новоукраїнській, Маловисківській, Компаніївській і Великосеверинівській громадах.

ГО “Територія успіху” як учасники “Мережі хабів громадянського суспільства України” презентували 4-м громадам Кіровоградської області проєкт «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

За результатами діяльності буде сформовано аналітичний звіт для області.
Громадська спілка “Мережа хабів громадянського суспільства України” – це добровільне об’єднання регіональних організацій-лідерів громадянського суспільства України, яке системно та ефективно впливає на розвиток громадянського суспільства, соціальну згуртованість, дотримання прав людини, демократичні зміни та посилення спроможності громад.

Дана публікація підготовлена в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.


Автор: Територія успіху
Back To Top