skip to Main Content

Громадам на Кіровоградщині презентували е-сервіси та доступні електронні послуги

У жовтні цього року ГО “Територія успіху” як учасники “Мережі хабів громадянського суспільства України” презентували 4-м громадам Кіровоградської області проєкт “Підтримка цифровізації Кіровоградської та Миколаївської областей”. 

Мета таких презентацій  —  підвищення рівня обізнаності у користуванні е-сервісами та електронними послугами в громадах.

Зокрема, презентації відбулись в Новоукраїнській, Маловисківській, Компаніївській і Великосеверинівській громадах. Їх учасниками стали близько 20 осіб.
Таким чином налагоджена співпраця з головою громади, узгоджено план спільних заходів, їх графік, місце проведення та відповідальні особи.

Надалі, в рамках проекту, в зазначених громадах, заплановані опитування — онлайн і наживо біля установ надавачів послуг (ЦНАП та ін),   фокус-групові дослідження, глибинні інтерв’ю з ключовими особами, представниками певної цільової аудиторії.

За результатами діяльності буде сформовано аналітичний звіт для області.

Громадська спілка “Мережа хабів громадянського суспільства України” – це добровільне об’єднання регіональних організацій-лідерів громадянського суспільства України, яке системно та ефективно впливає на розвиток громадянського суспільства, соціальну згуртованість, дотримання прав людини, демократичні зміни та посилення спроможності громад.

Дана публікація підготовлена в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Автор: Територія успіху
Back To Top