skip to Main Content

Молодіжна ракета U-inn 2.0 вже у Дніпрі шукає свого грантера

Не дивлячись на літні канікули, сесії та інші відволікаючи фактори ракета U-inn 2.0 поповнюється новими учасниками з Дніпра.

5 червня 2019 року о 15:00 в приміщенні Дніпровської центральної міської бібліотеки, відбулась презентація програми розвитку молодіжних інновації для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy) «Перезапуск місцевої демократії».

Учасників на борту привітали вступним словом Тетяна Карельська, директорка Центра «Тамариск», Владислав Яцук, заступник начальника управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Сергій Луденський, начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської ради.

По завершенню вступного слова всі учасники «польоту» за перезапуском місцевої демократії вже з нетерпінням чекали презентацію U-Inn 2.0:RELOAD (Restart Local Democracy). І їх очікування виправдав Олексій Літвінов, експерт з питань громадської експертизи та моніторингу діяльності органів місцевого самоврядування. Олексій посвятив у деталі нових учасників молодіжного космофлоту «U-inn 2.0» і продемонстрував проекти попередніх відкривачів та переможців інновацій.

Після, набрав обертів «ідеатон», що кожного разу підсилював свою потужність, коли учасники підкидували нові й нові ідеї. Тож, представники місцевої влади напевно відчули напір молодіжних інновацій та «прогрівку» двигунів ракети інновацій «U-inn».

Що ж чекаємо на появу нових молодіжних команд і проектів. А, поки в тебе є час, створюй команду, заходь на сайт uinn.org.ua та отримуй 200 тис. грн на власну ідею.

Захід організовував Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», член Мережі Хабів України.

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини”.

Довідково:

У 2017 році відбувся перший пілотний етап програми підтримки молодіжних інновацій для демократії та прав людини https://www.2017.uinn.org.ua/. В ньому взяли участь більше 600 молодих людей, 90 команд подали свої ідеї на конкурс і шість команд отримали від 2 до 5 тисяч доларів та менторську підтримку для реалізації інноваційних проектів

Автор: Тамариск
Back To Top