skip to Main Content

«Інтегральна спіральна динаміка» для громадських організацій – інструмент менеджменту 21 сторіччя у Центрі «Тамариск»

Комунікація – головна складова будь-якого менеджменту, будь-то громадський проект чи комерційний.

І саме, як правильно вибудовувати комунікацію для якісного менеджменту, і навчали у Дніпрі в Центрі «Тамариск» під час тренінгу «Еволюція цінностей: 7 ключів до конструктивної взаємодії з різними людьми».

Здобути нові навички для ефективної комунікації, розуміючи цінності та потреби цільових груп зголосились 20 представників громадських організацій із Дніпропетровської та Запорізької областей.

Головним надбанням для учасників було знайомство з новаторським інструментом 21 сторіччя – «інтегральною спіральною динамікою».

Інтегральна спіральна динаміка – інструмент для менеджерів, консультантів, стратегів і лідерів, які прагнуть до успіху.

Унікальна модель дозволяє якісно усвідомлювати розвиток людської свідомості, яка включає 8 рівнів, кожен з яких відображає певний спосіб мислення і цінностей, дозволяє зрозуміти глибинні механізми поведінки і прийняття рішень.

Унікальності моделі надає також те, що в ній вдалося поєднати різні погляди – когнітивну психологію, генетику, нейропсихологію, а також НЛП, теорію загальних систем і людського потенціалу.

Тож, учасники тренінгу не тільки здобували певне «усвідомлення» колективних комунікаційних процесів у громаді, але мали можливі освоїти  навички психології.

Учасники відзначали, що краще зрозуміти мову, навички та поведінку людей, які проходять різні стадії світосприйняття, дозволила ігрова форма тренінгу.

За надзвичайно цікавий тренінг та ігрову форму освоєння навичок, учасники висловлювали вдячність провідному тренеру Центра «Тамариск» Наталії Стаднічук.

Тренінг проводиться за фінансової підтримки фонду ім. Ч. С. Мотта.

Автор: Тамариск
Back To Top