skip to Main Content

Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?

09
Лис 18
Початок:
11:00
Місце проведення: м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а, навчально-сервісний коворкінг-центр "А-В Hub".

«Зміни на місцях: що ми можемо робити спільно?» – тема відкритого простору, що відбудеться
09-10 листопада у м. Луцьку.

До участі запрошуються ініціативні групи та представники громадських організацій із сіл, селищ, міст та ОТГ.
Заявки на участь приймаються до 04 листопада, реєтрація за посиланням https://goo.gl/1mWrd2.

Мета проведення заходу: в області відбувається суттєве збільшення кількості громадських об’єднань, зокрема на рівні об’єднаних територіальних громад. Діючий громадський сектор Волині має усі необхідні ресурси для того аби допомагати їх становленню, ділитися досвідом, бути ментором та «підтягувати» ці громадські організації та тим самим створювати потужний громадський сектор Волині. В результаті кожен учасник отримає нових партнерів на місцях, які матимуть змогу у своїх територіальних одиницях продовжувати, поширювати, множити добрі справи!

Учасники мають на меті напрацювати ініціативи у сфері екології, місцевого розвитку, урбаністики, роботи з дітьми і молоддю, соціальні ініціативи, захисту тварин, культурні товариства та товариства національних меншин та ін.

Організатори забезпечують учасників відкритого простору харчуванням протягом заходу. Також організатори здійснюють повернення коштів за квитки та при потребі забезпечують проживання для учасників заходу із інших населених пунктів області.

Контактна особа: Ірина Гайдучик, 095-64-54-655, 098-120-74-55, iryna.haiduchyk@gmail.com.

Back To Top