skip to Main Content

Тренінг «Залучення громадян до прийняття рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою»

05
Лис 18
Початок:
12:00
Місце проведення: м. Васильків Київської області

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, місцевої державної адміністрації, громадянського суспільства м. Василькова Київської області до участі y тренінгу «Залучення громадян до прийняття рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою»

Тренінг спрямовано на посилення спроможності органів місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації, розширення можливостей громадянського суспільства щодо громадянської участі у розвитку місцевої громади.

За результатами одноденного тренінгу його учасники та учасниці зможуть:
– підвищити рівень знань щодо застосування принципу участі у розвитку місцевої громади;
– визначити основні переваги застосування принципу участі та співпраці місцевого самоврядування, місцевої державної адміністрації та громадянського суспільства;
– дізнатися й отримати досвід щодо способів та інструментів залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні;
– взяти участь у моделюванні залучення громадян до процесу прийняття рішень базуючись на практичних прикладах.

Дата тренінгу: 5 листопада 2018 року.
Початок: 12:30.
Організатори забезпечують чай/каву, канапки під час тренінгу.

Тренінг «Залучення громадян до прийняття рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою»» організовано громадською організацією «МАРТ», словацькою організацією Partners for Democratic Change Slovakia, Освітнім домом прав людини – Чернігів та ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» в рамках проекту «Самоврядування для людей. Розвиток потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю» за фінансової підтримки SlovakAid та Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія).

Для реєстрації або у разі виникнення запитань, пишіть або дзвоніть:
Телефон: 050 4777 0800
E-mail: grupa.vplyvu@gmail.com

Back To Top