skip to Main Content

Запрошуємо на тренінг “Участь ВПО у виборах”

11
Чер 19
Початок:
09:00
Місце проведення: Київ

Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” запрошує тренерів та юристів з громадських організацій, які надають послуги внутрішньо переміщеним особам до участі в тренінгу з питань участі ВПО в позачергових виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.

Під час тренінгу розглядатимуться питання:

– Які є умови участі ВПО в загальнонаціональних виборах?
– Як змінити місце голосування без зміни виборчої адреси?
– Які є законодавчі можливості та перешкоди для участі мобільних категорій громадян у виборах?
– Хто отримує на парламентських виборах два бюлетені, а хто – лише один?
– Як захистити своє виборче право?

Учасники та учасниці тренінгу отримають необхідні матеріали (презентації, конспект тренера, листівки) для самостійного проведення інформаційно-просвітницької роботи серед внутрішньо переміщених осіб в регіонах.

Тренінг відбудеться в Києві11-13 червня 2019 року.

Організатори покривають учасникам/цям проїзд, проживання та харчування за умови участі у всіх тренінгових блоків. Для участі в тренінгу заповніть, будь ласка, анкету. Дедлайн для подачі заявок – 5 червня.

Підтвердження про участь у тренінгу з інформацією про місце проведення отримають відібрані учасники/ці не пізніше 7 червня на електронну пошту.

#КоженГолосВпливає

Ця ініціатива реалізується громадською організацією Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» в рамках проєктів «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», які здійснюються Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США або уряду Великої Британії.

Back To Top