skip to Main Content

Як російська пропаганда впливає на вибори в Україні?

23
Тра 19
Початок:
11:00
Місце проведення: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 17

Як фактор російської пропаганди та дезінформації вплинув на хід президентської виборчої кампанії в Україні в цьому році? Чи буде цей вплив під час найближчих парламентських виборів? Як виборцям розпізнавати дезінформацію та уникати її впливу?

Відповіді на ці питання шукатимуть учасники круглого столу, який відбудеться 23 травня в Рівному.

На заході, зокрема, розглянуть такі питання:

  • інтенсивність впливу російських медіа (згадки про ситуацію у Рівненській області);
  • ситуація навколо транзиту парафій з УПЦ МП до Православної церкви України;
  • шляхи/методи протидії маніпулюванню (використання засобів штучного інтелекту, таргетування, нейролінгвістичного програмування (використання методів маніпулятивної риторики), фейків, датабаз і ботоферм).

Круглий стіл відбудеться 23 травня в приміщенні Будинку вчених за адресою: м. Рівне, вул. С. Петлюри, 17, 2 поверх). Початок – об 11:00.

Запрошуємо громадських та політичних діячів, політиків, державних діячів, зацікавлених громадян взяти участь в обговоренні реального стану справ.

Метою заходу є сприяти налагодженню діалогу між регіональними представництвами КВУ, депутатами України різних рівнів, представниками ЗМІ та громадянського суспільства, що міг би сприяти напрацюванню рекомендацій для виборців з розпізнання й уникнення впливу дезінформації під час майбутніх виборів.

Круглий стіл «Фактор російської пропаганди та дезінформації під час виборчої кампанії в Україні та її вплив на президентські і майбутні парламентські вибори» організований Комітетом виборців України за  підтримки Офісу Шотландської національної партії (ШНП) Вестмінстерської фундації за демократію.

Back To Top