skip to Main Content

Тренінг з підвищення оргспроможності лідерів місцевих громад у реалізації проектів

28
Вер 18
Початок:
09:00
Місце проведення: Рівне

РОГО «Комітет виборців України» оголошує набір учасників на тренінг «Підвищення організаційної спроможності лідерів місцевих громад у реалізації проектів», який відбуватиметься в Рівному 28 вересня 2018 року.

 

На заході йтиметься, зокрема, про планування та впровадження ініціатив, актуальних саме для Вашої громади, підготовку проектних заявок, роботу з донорами, громадою, владою. Тренер пропрацьовуватиме з учасниками матрицю написання проектів на конкретних прикладах.

До участі в тренінгу запрошуються активісти, представники ініціативних груп, громадських організацій об’єднаних територіальних громад Рівненської області.

Ми готові прийняти по 3 людини з кожної ОТГ.

Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – вівторок, 25 вересня, до 18:00.

Детальна програма та логістика заходу надсилатиметься лише відібраним учасникам.

Участь у навчанні – безкоштовна.

Організатори забезпечують проїзд (відшкодовується лише за наявності квитків) та харчування, а також навчальні матеріали.

Тренінг проводитиметься в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету.

Back To Top