skip to Main Content

Шукаємо таланти для спільних адвокаційних подвигів!

19
Жов 18
Початок:
00:00
Місце проведення: м. Київ

Шановні колеги та колежанки!

Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” прагне розширити дружню коаліцію, яка захищає виборчі права внутрішньо переміщених осіб та трудових мігрантів.

ХТО МИ?
Громадська організація, яка об’єднала навколо себе вже з десяток регіональних організацій та активістів, які працюють заради рівності виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та трудових мігрантів в Україні.

МЕТА коаліції
Ми прагнемо брати участь у місцевій демократії не за місцем прописки (рестрації), а за місцем свого фактичного проживання. Ми адвокатуємо цю мету через просування законопроекту №6240, в якому ми спільно з партнерами прописали таку можливість.

Що ми ДОСЯГЛИ?
– Спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем та Громадянсько мережею ОПОРА ми розробили законопроект №6240, який було зареєстровано 27 березня 2017 року;
– Вже майже 10 місцевих рад офіційно звернулись до ВРУ з підтримкою 6240, завдяки адвокаційній кампанії “Кожен голос впливає” ;
– Нас підтримують міжнародні організації, народні депутати, профільні комітети ВРУ, 1,5 мільйони ВПО…

АЛЕ цього мало!

Тому ми ШУКАЄМО представників громадських організацій, ініціатив, активістів, які:
– Також, як і ми, зацікавлені у рівному доступу до виборчих прав в Україні;
– Готові працювати у цьому напрямку з великою компанією однодумців та у великій адвокаційній кампанії;
– Мають досвід організації заходів, адже попереду є декілька – ми допомагаємо, готові навчити, але трохи досвіду необхідно мати;
– Розуміють свій регіон та його специфіку.

Нам цікаві всі області, але насамперед ми дуже-дуже запрошуємо ініціативних з Донецької та Луганської областей!

Ми ЧЕКАЄМО на тебе! WELCOME! І просимо до 5 жовтня заповнити анкету. Це не конкурс, а пошук своїх людей, але все ж таки відповідь щодо участі ми зможемо підтвердити не раніше 8 жовтня.

Наша зустріч для планування наступного етапу адвокаційних дій відбудеться 19 жовтня у м. Києві. Початок о 10-й ранку, закінчення орієнтовно о 17:00.

Це буде одноденний захід. Ми оплачуємо харчування та транспортні витрати (плацкарт/купе/2 клас Інтерсіті, автобусні квитки з кас або електронні) за наявності оригіналу квитка до Києва та копії зворотнього. Ми НЕ забезпечуємо проживання, оскільки захід – одноденний.

Щоб більше дізнатися про нашу діяльність підписуйтеся на нашу сторінку на Фейсбук. З питаннями, ідеями та пропозиціями звертайтесь по пошту grupa.vplyvu@gmail.com

Back To Top