skip to Main Content

Тренінг «SMM у діяльності організацій громадянського суспільства»

29
Лис 18
Початок:
09:00
Місце проведення: м. Рівне

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» оголошує набір учасників на тренінг «SMM у діяльності організацій громадянського суспільства», який відбуватиметься в Рівному 29 листопада 2018 року.

На заході активісти отримають відповіді на питання, як створити ефективний пост у соцмережах, як просувати свою сторінку, як знаходити і залучати прихильників вашої організації, як спілкуватися в соцмережах, як створювати події, на які приходитимуть люди. Основний акцент буде саме на практичних завданнях, тому учасникам варто мати із собою ноутбук (планшет, телефон).

До участі в тренінгу запрошуємо активістів, представників ініціативних груп, громадських організацій з Рівненської області.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – середа, 28 листопада, до 12:00.

Захід проходитиме в Рівному орієнтовно з 9 до 17 години.

Детальна програма та логістика заходу надсилатиметься лише відібраним учасникам.

Участь у навчанні – безкоштовна.

Організатори забезпечують проїзд (відшкодовується за лише наявності квитків) та харчування, а також навчальні матеріали.

Якщо у Вас виникають додаткові питання, пишіть електронну адресу організації: cvurivne@gmail.com, або телефонуйте: 067 356 48 47.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, заповніть, будь-ласка, анкету.

Тренінг організовує РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Back To Top