skip to Main Content

Дебатний турнір на тему «Рівні рівності»

08
Гру 18
Початок:
10:00
Місце проведення: м. Рівне, вул. Короленка, 6 (Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека)

Дебатний турнір на тему «Рівні рівності» проведуть 8 грудня в Рівному. Основою для пошуку суперечливих тверджень, теорій та аргументів, які під час гри використовуватимуть дебатери, стане документальний фільм про права людини.

Дебати відбуватимуться в так званому британсько-парламентському форматі. Це означає, що на одному майданчику (в одному «румі») гратиме 4 команди – дві команди «уряду» і дві – «опозиції». Кожна з них відстоюватиме задану позицію. Ну а хто був більш переконливим і наводив вагоміші аргументи, вирішуватимуть судді.

Для переможців передбачений призовий фонд.

Загалом участь у дебатному турнірі «Рівні рівності» братиме 12 команд (а це 24 людини). Вони відіграють 3 раунди за трьома темами (резолюціями), підготованими на основі фестивального фільму.

До участі запрошуються всі охочі інтелектуали, незалежно від віку, статусу та місця проживання. Однак варто поквапитися, адже кількість місць обмежена. Для участі в заході потрібно попередньо зареєструватися: https://goo.gl/xCjtrE (дедлайн – 2 грудня). Кількість місць обмежена – 24 учасники.

Проведення турніру заплановане на 8 грудня. Він відбуватиметься в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (м. Рівне, вул. Короленка, 6) і триватиме з 10:00 до 16:00.

Організатори заходу: Рівненський осередок Федерації Дебатів України та Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України».

Дебатний турнір відбуватиметься в рамках проведення 15-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Рівненській області.

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Back To Top