skip to Main Content

Презентація тіньового звіту Коаліції громадських організацій щодо виконання Україною положень Міжнародного Пакту про громадянські та політичні права

13
Бер 19
Початок:
14:00
Місце проведення: ІА “Укрінформ” (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16)

13 березня 2019 р. відбудеться Презентація тіньового звіту Коаліції громадських організацій щодо виконання Україною положень Міжнародного Пакту про громадянські та політичні права: крізь призму виборів.

В контексті президентських та парламентських виборів, що пройдуть в Україні в 2019 році, а також місцевих виборів 2020 року, правозахисні громадські організації підготували огляд питань, що впливають на рівень участі у виборах громадян, постраждалих від російської агресії.

Основні теми та спікери:
– Реєстрація фактів народження і смерті, що відбулися на тимчасово окупованих територіях України, а також видача документів, що посвідчують особу: Альона Луньова, ГО “Центр інформації про права людини”;
– Обмеження свободи пересування: Ольга Куришко, ГО “Крим СОС” та Марія Красненко, ГО “Донбас SOS”;
– Участь внутрішньо переміщених осіб у виборах, управлінні державними та місцевими справами: Тетяна Дурнєва, ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”.

Модеруватиме захід Олександра Дворецька, БФ “Восток SOS”.

До участі запрошені народні депутати, представники Міноборони, МінТОТ, Мінюсту, Мінсоцполітики, Офісу Омбудсмана, ЦВК, Держприкордонслужби, міжнародні організації та спостережні місії.

Місце: ІА “Укрінформ” (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Час: 14:00

Для участі просимо зареєструватися.

Цей тіньовий звіт зосереджений на аналізі численних порушень прав осіб, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні, а саме – внутрішньо переміщених осіб, осіб, що залишилися проживати на тимчасово окупованих територіях України, а також осіб, які були позбавлені особистої свободи з політичних мотивів на тимчасово окупованих територіях України.

Автори тіньового звіту мають значний досвід у розробці та адвокатуванні проектів нормативно-правових актів у сфері захисту прав ВПО, беруть участь у робочих групах при профільних міністерствах, надають значну соціальну, інформаційну та юридичну допомогу особам, які постраждали внаслідок конфлікту, займаються висвітленням подій, що відбуваються на тимчасово окупованих територіях України.

Захід підтримується в рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Back To Top