skip to Main Content

Круглий стіл «#КоженГолосВпливає: бар’єри на шляху до виборчих скриньок»

27
Бер 19
Початок:
11:00
Місце проведення: м. Київ

27 березня 2019 року об 11:00 відбудеться круглий стіл «#КоженГолосВпливає: бар’єри на шляху до виборчих скриньок».

Україна стоїть на порозі президентських та парламентських виборів, які супроводжуються активним внутрішнім переміщенням громадян всередині країни, спричиненим як глобальним економічним розвитком, так і конфліктом на Сході України та анексією Криму. Фактичне проживання громадян не за місцем реєстрації в паспорті стає розповсюдженою нормою в українському суспільстві. Відповідно, держава повинна реагувати на такі зміни та захищати суспільні потреби на законодавчому рівні.

Рівно два роки тому, 27 березня 2017 року був зареєстрований законопроект №6240 «Про внесення змін до деяких законів України щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян», який досі не розглянуто парламентом.

Під час заходу будуть проаналізовані тенденції тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, результати проведення інформаційно-просвітницької кампанії та обговорені подальші кроки для підвищення рівня участі громадян України у виборах всіх рівнів. Також під час круглого столу обговорюватимуться досягнення та виклики, які постали перед громадськими організаціями та органами влади у покращенні доступу громадян до реалізації політичних прав на чергових виборах Президента України.

Спікери та спікерки:
Гарольд Джепсен, старший міжнародний радник Міжнародної фундації виборчих систем (IFES),
Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”,
Ольга Айвазовська, Голова Правління Громадянська мережа ОПОРА,
Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі ОПОРА,
Віолета Артемчук, координаторка Гарячої лінії ГО Донбас SOS,
Анастасія Одінцова, правова аналітикиня, БФ “Право на захист”,
Владислав Власюк, Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України
Альона Луньова, адвокаційна менеджерка ГО ZMINA. Центр прав людини

У дискусії очікується участь представників Центральної виборчої комісії, Державного реєстру виборців, міністерств, народних депутатів, а також іноземних спостерігачів за виборами та представників міжнародних організацій та місій, громадських організацій.

Для участі в круглому столі потрібно зареєструватися до 25 березня (https://bit.ly/2HEMJdE). Адреса проведення круглого столу буде надіслана зареєстрованим учасникам у листі-підтвердженні не раніше 26 березня 2019 р. Кількість місць обмежена.

Організатор: ГОГромадський холдингГРУПА ВПЛИВУ”.

Контактна особа: Наталія Новикова, тел. +38 (050) 4484181, e-mail: natali.novikova09@gmail.com

Захід організовано Громадською організацією “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” в рамках проектів «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», які здійснюються Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США або уряду Великої Британії.

Back To Top