skip to Main Content

«Music Camp Kherson» став одним з найкращих проектів Фонду громади Херсону «Захист» у 2018 році

Відповідно до інформації, опублікованої у звіті Фонду громади Херсону «Захист» за минулий рік, в рамках відзначення 15 річниці заснування Фонду в Херсоні був проведений освітній проект «Music Camp Kherson». У проекті взяли участь близько 200 дітей. П’ятнадцять викладачів під керівництвом американської диригентки та Почесного посла миру в Україні Констанції Фортунато впродовж п’яти днів дітей навчали опановувати музичні інструменти та співати хором. В результаті діти за такий короткий час зуміли підготуватися та виступити на гала-концерті разом з симфонічним оркестром, презентувавши композиції чотирма мовами: на латині, іспанською, англійською та українською.

Також у 2018 році Фондом було надано допомогу учням інтернату для дітей з вадами слуху, зібрано кошти медичного обладнання для Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні, проведено серію заходів в рамках проекту «Публічні діалоги — шлях до успішного самоврядування».

Звіт Фонду громади Херсону «Захист» за 2018 рік

У цьому році Фондом планується провести серію масштабних заходів, спрямованих на розвиток громадського сектору в Херсоні та області. Серед запланованих заходів проведення другого міського форуму із проблем налагодження міжсекторальної взаємодії, заходів в рамках виконання прийнятого Херсонською міською радою Громадського бюджету та інше.

«Найцінніше для нас – довіра цих людей. Тому, розвиваючи філантропію в громаді, неухильно дотримуємося принципів доброчесності, прозорості та підзвітності перед херсонцями-доброчинцями», – з тексту звіту.

Фонд громади Херсону «Захист» було засновано у березні 2003 року групою активістів неурядових організацій та представників місцевого бізнесу для згуртування громади міста задля позитивних змін в суспільстві. Основними напрямами діяльності Фонду є благодійництво, філантропія, підтримка громадських ініціатив. Фонд є членом Мережі хабів громадянського суспільства.

 

Back To Top