skip to Main Content

Школа проектного менеджменту. Тренінг «Розробка соціальних проектів»

З 27 по 29 листопада 2018 року у м. Дніпро був проведений тренінг «Розробка соціальних проектів», який став першим в рамках «Школи проектного менеджменту»

Участь у тренінгу взяли представники 15 громадських організацій із Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської та Полтавських областей.

Учасники опрацьовували такі теми, як оцінка ризиків, фази розвитку команди і організація її роботи, управління змінами та опір змінам, навчались правильно складати робочий план, проводити моніторинг й оцінювати свій проект.

Оцінка ризиків, як відзначали учасники, дуже важлива складова: перед початком розробки будь-якого проекту необхідно хоча б скористатись таким інструментом як SWOT. Також, для розробки проекту, необхідно побудувати ефективну команду та налагодити взаємодію всередині.

Далі учасники опрацьовували якою має бути структура  проекту, і які основні його складові. У ході групової роботи учасники тренінгу розробляли власні проекти  та засвоювали інструменти проектного підходу на практики. При розробці навчальних проектів увагу учасників було сфокусовано на застосуванні таких інструментів, як карта аналізу зацікавлених сторін, дерево проблем, дерево цілей, логіко-структурна матриця проекту.

Таким чином, учасники тренінгу отримували практичний досвід, який далі зможуть використовувати у майбутніх успішних проектів. Ми, сподіваємось, що весь отриманий інструментарій та переданий досвід підвищить спроможність організацій.

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук

Тренінг провів Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

Back To Top