skip to Main Content

Подолання корупції залежить від нас. Установча сесія для переможців Конкурсу малих грантів

10 та 11 червня у Центрі «Тамариск» була проведена установча сесія для переможців Конкурсу малих грантів за проектом «Реалізація регрантингової програми у Маріуполі і Нікополі». Участь у заході взяли переможці конкурсу – це 6 громадських організацій із Нікополя та Маріуполя.

Головним завданням установчої сесії було презентація проектів переможців, доопрацювання складових проекту та налагодження комунікації між учасниками проекту для підсилення майбутніх результатів.

Після вітального слова Тетяни Карельської, директорки Центру «Тамариск» та побажання плідної співпраці, учасники розпочали презентацію власних проектів. Якщо розуміти глибинну суть антикорупційних проектів, то здається, що ти потрапляєш в іншу реальність. Але, переможці конкурсу в рамках свого плану заходів намагались опрацювати не тільки результат антикорупційного моніторингу чи перевірки, але й комунікаційну складову з членами громади. У комунікаційній складовій переможці передбачали як найпростіше доносити  інформацію до членів власних громад.

Також, в учасників була можливість доопрацювати фінансову та описову складові разом з провідними експертами Центру «Тамариск» Наталією Стаднічук, Олексієм Літвіновим та Олексієм Андрєєвим, а з фінансовою звітністю учасники працювали разом з  Інною Мільохіною.

Завершилася установча сесія підписанням договорів з грантерами.

Конкурс малих грантів проводиться в рамках проекту «Реалізація регрантингової програми у Маріуполі і Нікополі», що впроваджується Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні («EUACI»), що фінансується ЄС і Міністерством закордонних справ Данії.

Автор: Тамариск
Back To Top