skip to Main Content

Сергій Аверков

Сергій Аверков

Сфера експертизи:

Організаційний розвиток громадських організацій, зокрема: стратегічне планування, операційний менеджмент, управління людськими ресурсами, моніторинг та оцінка діяльності організації.
Проєктний менеджмент: дизайн та управління проєктами, комунікації та робота зі стейкхолдерами, грантрайтинг.
Соціальне підприємництво та надання платних послуг громадськими організаціями.
Розвиток громад: методи прямої демократії, ефективне управління багатоквартирними будинками (створення та підтримка ОСББ), ефективне поводження з твердими побутовими відходами, енергоефективність у громадах.

Досвід діяльності:

12-річний досвід роботи в третьому секторі, з них 9 років - на керівних посадах. Брав участь у розробці та реалізації понад 20 грантових проєктів із бюджетом від 10 до 80 тис. дол. США.
Досвід розробки Стратегії організаційного розвитку, що дозволила втричі збільшити бюджет організації та забезпечити до 20% незалежних надходжень для підвищення фінансової незалежності.
Досвід надання консалтингових послуг по впровадженню методів стратегічного планування на основі бізнес підходів із адаптацією для громадських організацій.
6-річний досвід соціального підприємництва на базі громадської організації: впроваджено 12 платних послуг та 2 самоокупні програми, доходи від соціального підприємництва досягли 600 тис. грн - 20% від річного бюджету організації.
Засновник інноваційних інструментів із розвитку громад: Револьверний фонд підтримки ОСББ, постійно діючий шкільний конкурс «Життя без сміття».
Є консультантом для об’єднаних територіальних громад по програмі DOBRЕ в сфері: впровадження антикорупційних інструментів, прозорості та підзвітності місцевих бюджетів, розробки місцевої політики в сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Back To Top