skip to Main Content

Сергій Аверков

Сергій Аверков

Сфера експертизи:

Організаційний розвиток громадських організацій зокрема: стратегічне планування, операційний менеджмент, управління людськими ресурсами, моніторинг та оцінка діяльності організації.
Проектний менеджмент: дизайн та управління проектами, комунікації та робота з стейкхолдерами, грантрайтинг.
Соціальне підприємництво та надання платних послуг, громадськими організаціями.
Розвиток громад: методи прямої демократі, ефективне управління багатоквартирними будинками (створення та підтримка ОСББ) ефективне поводження з твердими побутовими відходами, та енергоефективність в громадах.

Досвід діяльності:

12 річний досвід роботи в третьому секторі, з них 9 років на керівних посадах. Брав участь у розробці та реалізації понад 20 грантових проектів з бюджетом від 10 до 80 тис. дол. США
Досвід розробки Стратегії організаційного розвитку, що дозволила в тирчи збільшити бюджет організації, та забезпечити до 20% незалежних надходжень для підвищення фінансової незалежності.
Досвід надання консалтингових послуг по впровадженню методів стратегічного планування на основі бізнес підходів з адаптацією для громадських організацій
6 річний досвід соціального підприємництва на базі громадської організації: впроваджено 12 платних послуг та 2 самоокупні програми, доходи від соціального підприємництва досягли 600 тис. грн. - 20% від річного бюджету організації.
Засновник інноваційних інструментів з розвитку громад: Револьверний фонд підтримки ОСББ, постійно діючий шкільний конкурс «Життя без сміття».
Є консультантом для об’єднаних територіальних громад по програмі DOBRЕ в сфері: впровадження антикорупційних інструментів, прозорості та підзвітності місцевих бюджетів, та розробки місцевої політики в сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Back To Top