Надія Костіна
Консультантка з питань взаємодії зі ЗМІ та громадськістю![](https://www.hubs.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/nadia-kostina_plus.jpg)
ПР-менеджерка ГО "Центр "Жіночі перспективи".
Понад 20 років досвіду роботи у громадському секторі.
Координаторка проєктів, тренерка (включаючи тренінги для тренерів), консультантка з розвитку громад, з питань протидії торгівлі, домашньому насильству, сприяння працевлаштуванню тощо.
Має досвід організації та проведення інформаційних кампаній, акцій, перформансів. А також із взаємодії зі ЗМІ та громадськістю, з висвітлення діяльності організації на сайтах та у соцмережах.