skip to Main Content

Максим Єлігулашвілі

Максим Єлігулашвілі

Менеджер з організаційного розвитку БО "Фонд громади міста Херсон «Захист»

Координатор напрямку неформальної освіти Української Гельсінської спілки з прав людини, Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».
Сертифікований тренер. З 2005-го року викладає такі теми: адвокасі, teambuilding, права та можливості впливу молоді на прийняття рішень на місцевому рівні, прозорість і підзвітність у процесах врядування, медіаграмотність, інформаційна безпека, питання бюджетного процесу, виборче законодавство (для членів виборчих комісій). Окрема тематика тренінгів присвячена питанням міжкультурного діалогу, багатоманітності, протидії мові ворожнечі, peacebuilding; використанню інтерактивних методів при викладанні питань європейської та євроатлантичної інтеграції у школі, права людини.
У роботі застосовує традиційні та інноваційні технології з формальної, неформальної й інформальної освіти. Має досвід розробки як короткострокових освітніх заходів, так і довгострокових освітніх програм різного рівня складності та постсупроводу.
Вищу освіту отримав у Херсонському державному університеті. Має диплом магістра (історія) з відзнакою. З 2004 року проходив навчання в різноманітних навчальних заходах з використанням методів неформальної освіти від дводенних курсів до місячних стажувань в Австрії, Вірменії, Грузії, Данії, Ізраїлі, Молдові, Норвегії, Польщі, Росії, Румунії, Україні, Чехії.

Back To Top