skip to Main Content

Цикл тренінгів “Внутрішнє переміщення: Юридичні основи та Інструменти місцевої адвокації”

22
Лип 18
Початок:
00:00
Місце проведення: Ужгород, Вінниця, Херсон, Дніпро, Суми, Харків

Громадські організації “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” та  “Донбас СОС” запрошують стати учасником презентацій-тренінгів “Внутрішнє переміщення: Юридичні основи та Інструменти місцевої адвокаціїї“.

Ці заходи відбудуться у шести містах України:

УЖГОРОД, 22-23 липня для представників ГО чи інших зацікавлених осіб від Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської, Рівненської областей;
ВІННИЦЯ, 24-25 липня для Вінницької, Кіровоградської, Черкаської, Житомирської, Хмельницької областей;
ДНІПРО, 26-27 липня для Дніпропетровської, Запорізької областей;
ХЕРСОН, 29-30 липня для Херсонської, Одеської, Миколаївської областей;
ХАРКІВ, 7-8 серпня для Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської областей;
СУМИ, 7-8 серпня для Сумської, Чернігівської, Полтавської областей.

До участі запрошуються громадські активісти, представники місцевих органів влади, які займаються захистом прав та вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від наслідків конфлікту населення.

Ці заходи мають на меті посилити спроможності регіональних громадських організацій та представників місцевих органів влади будувати ефективну роботу, адвокатувати зміни щодо захисту прав ВПО та постраждалого від наслідків конфлікту населення.

Під час презентацій-тренінгів учасники отримають навички, як на місцевому рівні вирішувати проблеми, пов’язані із захистом ВПО, як проводити ефективну адвокаційну діяльність у своєму регіоні, отримають поради та практичний досвід з юридичних питань, що стосуються ВПО, познайомляться з інструментами дослідження стану дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та розглянуть багато інших практичних питань.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити анкету:

УЖГОРОД, 22-23 липня, до 12 липня включно тут або за посиланням http://bit.ly/2z3qSKc

ВІННИЦЯ, 24-25 липня, до 13 липня включно тут або за посиланням http://bit.ly/2MEiHpB

ДНІПРО, 26-27 липня, до 15 липня включно тут або за посиланням http://bit.ly/2IJ1jO9

ХЕРСОН, 29-30 липня, до 17 липня включно тут або за посиланням http://bit.ly/2z18jGJ

ХАРКІВ, 7-8 серпня, до 20 липня включно тут або за посиланням http://bit.ly/2NiLuB9

СУМИ, 7-8 серпня, до 20 липня включно тут або за посиланням http://bit.ly/2MGhgH8

Докладна інформація про місце і час тренінгів буде надана відібраним у конкурсі учасникам. За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту natali.novikova09@gmail.com

Презентації-тренінги проводяться ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” у співпраці з ГО “Донбас СОС” у рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Питання статі та віку в гугл-формах, посилання на які наведено вище, використовуватимуться виключно для статистичного дослідження, це не є критерієм для відбору участі в тренінгу. Заповнюючи ці форми, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання персональних даних, згідно з Законом України “Про захист персональних даних”.

Back To Top