skip to Main Content

Прес-конференція Мережі хабів

13
Гру 18
Початок:
11:00
Місце проведення: м. Київ, вул. Шовковична, 8/20 (прес-центр «Главком»)

Як зробити так, щоб пацієнти медичних закладів не платили примусових «добровільних» внесків? Як допомогти переселенцям втілити соціальний арт-проект і зробити його всеукраїнським? Як спонукати жителів громад, які упродовж 25 років жили тихше води, нижче трави, виходити за межі звичної зони комфорту і брати ініціативу у свої руки?

Ці та інші питання обговорять під час прес-конференції на тему: «Для чого українцям громадські організації і що буває, коли вони об’єднуються у мережі?», яка відбудеться 13 грудня об 11:00 у прес-центрі «Главкома» (м. Київ, вул. Шовковична, 8/20).

Її влаштовує Мережа хабів громадянського суспільства. До неї входять 15 потужних громадських організацій із різних областей України. Це регіональні лідери, які працюють у різних напрямах і таким чином знаються на проблематиці багатьох сфер.

На сьогодні Мережа хабів об’єднує гуру в питаннях правозахисту, гендерних проблем, розвитку інститутів громадянського суспільства, аналітичних досліджень, інструментів місцевої демократії. І всі вони працюють над спільною метою – сприяють розвитку громадянського суспільства України, підтримують демократичні перетворення та посилення голосу громад.

Під час прес-конференції представники хабів поділяться власним досвідом, презентують кейси діяльності, а ще розкажуть, яку користь можуть отримати пересічні українці від діяльності мережі.

Спікерами прес-конференції будуть:

Сергій Аверков – виконавчий директор громадської організації  «Агентство економічного розвитку», представник Мережі хабів громадянського суспільства;

Любов Максимович – голова громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» (Львів), представниця Мережі хабів громадянського суспільства;

Юрій Ромашко – виконавчий директор громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» (Полтава), представник Мережі хабів громадянського суспільства;

Роман Шевчун – громадський активіст із Чернігівщини;

Юлія Ромашко – громадська активістка з Донецької області.

Контакти організаторів прес-конференції: 0 (50) 477 08 00, Вікторія.

Захід проходить у рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій хабів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Back To Top