skip to Main Content

Онлайн-кава з експерткою «Як впливати на прийняття рішень на місцевому та національному рівні»

19
Вер 23
Початок:
00:00
Місце проведення: zoom

19 вересня за нашою онлайн-кавою поговоримо на тему «Як впливати на прийняття рішень на місцевому та національному рівні».

Запрошуємо долучатися до заходу громадських діячів, представників ОГС України та всіх зацікавлених.

Під час зустрічі дізнаємось:

-Як відбуваються зміни в громаді та в державі?

-Які секрети адвокації?

-Для чого готувати соус на «макарони» та чому ніколи не можна опускати руки?

Дата: 19 вересня (вівторок)

Час: 9.00-10.00

Експертка: Тетяна Дурнєва, голова правління ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», експертка в сфері внутрішньо переміщених осіб, тренерка адвокації. Координаторка кампанії «Кожен Голос Впливає» щодо захисту виборчих прав ВПО.

Для участі в заході необхідно зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJVgViiPfDJVHl7Tza-OM7V1fl_NbKHb9RfeHk-JGLBnwVkg/viewform

Посилання на зустріч на платформі zoom надішлемо на електронні пошти зареєстрованим учасникам. У разі запитань пишіть нам на e-mail: hubs.org.ua@gmail.com

Онлайн-кава з експертами Мережі хабів України – це серія онлайн заходів за участі експерток та експертів організацій громадянського суспільства – засновників Громадської спілки «Мережа хабів громадянського суспільства України».

Онлайн посиденьки організовує Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» за підтримки НУО «Сучасний Формат» у рамках проєкту «Голоси громад в умовах війни», що фінансується Національним фондом сприяння демократії.

Back To Top