skip to Main Content

Круглий стіл “Об’єднання зусиль для подолання наслідків збройного конфлікту”

24
Кві 18
Початок:
11:00
Місце проведення: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1 (каб. № 740 Київської обласної державної адміністрації)

Запрошуємо представників органів влади, громадських організацій, ЗМІ та переселенців на круглий стіл “Об’єднання зусиль Головного територіального управління юстиції у Київській області, Київської обласної державної адміністрації та правозахисних громадських організацій для подолання наслідків збройного конфлікту”.

Коло питань для обговорення: – Політичні права ВПО та інтеграція в нові громади. – Аналіз та рекомендації щодо покращення нормативно-правової бази, яка регулює захист прав ВПО. – Необхідність підвищення спроможності та юридичної грамотності органів держ. влади (передусім, управлінь соціального захисту населення та управлінь Пенсійного фонду) з питань роботи з ВПО та постраждалого внаслідок конфлікту населення. – Особливості отримання соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб (фізична ідентифікація, відновлення соціальних виплат) та ін.

Під час круглого столу відбудеться презентація проекту “Я маю право”, мета якого – підвищення юридичної грамотності українців.

Акредитація за тел. 050 477 0800, або – надсилайте свої ім’я, прізвище та по-батькові, інформацію про місце роботи на пошту grupa.vplyvu@gmail.com

Організатори: Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” та Головне територіальне управління юстиції у Київській області

Захід відбудеться за підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні в рамках проекту “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини”, що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Back To Top