skip to Main Content

6 серпня, у Львові, говоритимемо про Інструменти Відкритого Уряду на Форумі. Реєструйтесь!

06
Вер 18
Початок:
10:00
Місце проведення: Львів

Вже скоро, 6 серпня, у Львові ми поговоримо про Інструменти Відкритого Уряду – про їхню дієвість та переконливі цифри.

Прозоре використання бюджетних коштів, прозорі процедури участі у тендерах, і, відповідно, економія грошей громад – це завдяки впровадженню в Україні одного з інструментів Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016–2018 рр. системи закупівель Prozorro.

Незважаючи на різний рівень здійснених закупівель по областях (за даними ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень” за І-ше півріччя цьогоріч на Львівщині було здійснено закупівель майже на таку ж суму, як у Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій областях разом узятих) тенденція у всіх спостерігається позитивна.

Тож, про успіхи впроваджених інновацій в межах ПВУ та про заходи, що планується реалізовувати у 2018-2020 роках, ми поговоримо на Форумі, який відбудеться у Львові, 6 вересня, за підтримки ПРООН.

До участі у Форумі запрошуємо зацікавлених представників ОГС, державних органів влади, профільних експертів та представників ЗМІ з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Зареєструватися на участь у регіональному ФОРУМІ “Ініціатива Партнерство “Відкритий Уряд” – план дій 2018-2020 рр.” (06 вересня 2018 року, м.Львів) можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLkFgd-BQhfNelpMtySi2PpYJVPVaLVIWsNfhTaSgqEhSDg/viewform

Back To Top